مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۱۰/۰۱

با حضور معاون فرماندار صورت گرفت:طی مراسمی از راهداران شهرستان ریگان تجلیل شد

در این مراسم امام جمعه ریگان با تجلیل از خدمات راهداران شهرستان ریگان بیان داشت :راهداران ریگانی در شرایط بد اب وهوایی در شهرستان ریگان خدمات رسانی انجام می دهند .
حجت الاسلام علی رنجبر ماهانی با اشاره به حادثه خیز بودن شهرستان ریگان عنوان کرد راهداران ریگانی با از خودگذشتگی خود نمی گذارند حادثه ای برای افراد رخ دهد .
وی  ابراز کرد راهداران سربازان خط مقدم در وزارت راه وشهرسازی هستند که با جانفشانی خود سفر خوشی را برای هم وطنان رقم می زنند .
رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای ریگان در این مراسم با اشاره به اینکه بیش از 130کیلومتر راه اصلی در مسیر ریگان به چابهار در شهرستان ریگان قرار دارد افزود راهداران به صورت شبانه  روزی در این محور گشت زنی دارند .
محمد حسین جزینی ابراز کرد شهرستان ریگان با توجه به اینکه در مسیر جاده ترانزیت ریگان چابهار قرار گرفته است طوفانهای شدید شن دچار خساراتی به این محور می نمایند که راهداران در کوتاه ترین زمان اقدام به پاک سازی وبازگشایی محور می نمایند .
وی عنوان کرد راهداران ریگانی در بدترین شرایط گرمای سوزان وسرمای کویر ودر طوفانهای شدید شن به مردم خدما ت رسانی انجام می دهند
در این مراسم از راهداران شهرستان ریگان تجلیل شد  
 


منبع : فرمانداری ریگان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲