مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۹/۱۳

تخصیص ۹۵۰میلیارد تومان جهت قیر رایگان واسفالت راهای عشایری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ریگان:معاون سازمان عشایری ایران گفت :بیش از 950میلیارد تومان اعتبار جهت قیر رایگان واسفالت راهای عشایری در کشور اختصاص یافت
داوردان در سفر به شهرستان ریگان وجلسه شورای عشایر ریگان تصریح کرد با توجه به مشکلاتی که در راهای عشایری کشور وجود دارد با هماهنگی های صورت گرفته قیر رایگان ومشارکتی با تخصیص اعتبار صورت گرفته انجام خواهد شد .
وی ابراز کرد بخشی از اعتبار صورت گرفته به استان وشهرستان ریگان اختصاص خواهد یافت تا مشکل راهای این مناطق برطرف شوند .
معاون عمرانی وامور زیر بنایی سازمان عشایر ایران تصریح کرد به زودی تمامی تانکرهایی که در منطقه وجود دارند برچیده وشبکه لوله  گذاری در این مناطق جایگزین خواهد شد .
داوردان عنوان کرد تمام تلاش ما در منطقه رفع مشکلات عشایر منطقه می باشد .
مدیر کل عشایری استان از ابرسانی با شبکه ابرسانی در دو نقطه عشایری تک فرهاد وسیف الدینی خبر داد وبیان داشت این طرح در ایام  الله دهه فجر به بهر برداری خواهد رسید .
رضا نیکزاد عنوان کرد با توجه به اشتغال زایی در منطقه تسهیلات 7میلیارد ریالی جهت کشت گیاهان دارویی در شرق استان اختصاص یافته است .
وی بیان داشت پتانسیلهای خوبی در زمینه اشتغال زایی در شهرستان ریگان در بخش عشایری وجود دارد که نیاز به شناسایی وحمایت دارند .
فرماندار ریگان بیان داشت: شهرستان ریگان در شرق استان بیشترین عشایر را در استان داردکه بیش از 2500خانوار عشایر در این شهرستان زندگی می کنند
امین باقری تصریح کرد با توجه به اینکه شهرستان ریگان در زمینه راه مشکلات زیادی دارد نیاز به احداث راه مناسب دراین شهرستان از ضروریات می باشد .
باقری بیان داشت تمامی تلاش ما در منطقه ایجاد زیر ساختها می باشد که ما در زمینه راه در این شهرستان فقیر هستیم
 


منبع : فرمانداری ریگان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲