امام جمعه ریگان در این مراسم گفت: استقلال و آزادی میهن اسلامی ما مرهون جانفشانی‌ها و رشادت‌های شهیدان جان بر کف انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است.

حجت‌الاسلام علی رنجبرماهانی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران مستبکران و زورگویان را که قرن‌ها بر مسلمانان احاطه پیدا کرده بودند در هم کوبید.

وی بیان داشت: هم اکنون تمام صداهایی که از خیزش‌های مردمی در جهان شنیده می‌شود برگرفته از انقلاب اسلامی ملت ایران است.

همچنین امین باقری فرماندار ریگان در حاشیه این مراسم  گفت: به مناسبت ایام‌ الله دهه فجر روستاهای شهرستان نیز به همت دهیاران، شوراهای اسلامی و مردم تمام قبور مطهر شهدا عطرافشانی و غبارروبی می‌شود.

مسولان شهرستان ریگان با قرائت فاتحه، غبارروبی و گلباران مزار شهدا یاد و خاطره دلاورمردی‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

شهرستان ریگان 73شهید را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است   

با حضور مسئولان محلی و استانی بزرگ‌ترین مجتمع ابرسانی شرق استان کرمان عصر امروز در شهرستان ریگان به بهره‌برداری رسید.

فرماندار ریگان در حاشیه این مراسم گفت: این مجتمع آبرسانی در روستای عباس آباد سردار احداث شده است و امروز فاز نخست آن به بهره‌برداری رسید.

امین باقری اظهار داشت: فاز اول این مجتمع بزرگ با اعتبار 15 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید و هشت روستا از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره‌مند شدند.

وی خاطرنشان کرد: این مجتمع بزرگ با یک باب مخزن بتنی، 780 متر لوله گذاری و ایستگاه پمپاز ساخته شده است که امروز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

فرماندار ریگان بیان داشت: با افتتاح این مجتمع بیش از 1 هزار و 100 خانوار از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند

باقری با اشاره به اینکه احداث فاز دوم این مجتمع آبرسانی به زودی در شهرستان ریگان می‌شود، عنوان کرد: 5 میلیارد ریال اعتبار برای این فاز تخصیص یافته است.

وی تصریح کرد: به زودی مجتمع آبرسانی عباس آباد رودشور مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و بیش از چهار روستا از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار می‌شوند.